Pakalpojumi

Dizains

Colorart Media piedāvā dizaina izstrādi un maketēšanas darbus. Sākot no nelielām uzlīmēm, t-krekliem un bukletiem līdz pat sarežģītiem iepakojuma dizaina un lielformāta drukas darbiem.

Druka

Uzlīmes - līmplēves, 3D uzlīmes, auto, skatlogu, sienas, grīdas, stiklu uzlīmes. Laminēšana un plotergriešana. Lielformāta druka, digitālā druka. Reklāmas stendi un prezentreklāma.

Web/Video

Sociālo tīklu mārketings, giff, web baneru izstrāde un motion grafikas video rullīšu izveide. Video reklāmas izstrāde televīzijas, interneta un citām vajadzībām.

Vides reklāma

Vides, gaismas reklāmu izgatavošana, izkārtnes un norādes, mobilie stendi, plāksnītes, telpiskie un plakanie burti, reklāmu saskaņošana.

Ātri un kvalitatīvi

Colorart Media izprot mūsdienu biznesa dinamisko vidi, līdz ar to mūsu speciālisti ikvienam drukas/dizaina darbam nodrošina augstāko kvalitāti un iespējami ātrāko izpildes laiku.

Dizains un druka - mūsu sirdslieta

No mazām uzlīmēm - līdz lieliem fasādes baneriem. No sirdslietām un dizaina priekšmetiem līdz karogiem.

Sadarbības partneri

Colorart Media sadarbības partneri ir labākie savā nozarē, tāpēc ikviens mūsu klients var būt drošs, ka izvēlētie materiāli kvalitatīvi kalpos paredzētajam mērķim ilglaicīgi.

Mūsu ofiss

Rīga, Tēraudlietuves iela 22.
Pie mums vienmēr var ērti piebraukt un bez maksas novietot savu automašīnu.

© Copyright 2024

Bezmaksas konsultācija